Author: a***m
Date:
Review: جميلللللللللل
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Price: 33kr
Original Price: 49kr
| Color | White |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Type | Cream Eyeliner |
| Höjd | 13.2 cm |
| Längd | 2.9 cm |
| Vikt | 1.3 g |
| Bredd | 1.2 cm |
| SKU | sb25041651826283634 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, innovativt, prisvärt & 100 % GRUSHETSFRITT. SHEGLAM tillhandahåller kosmetika av hög kvalitet till rimliga priser genom att endast samarbeta med de bästa och världsklassiga tillverkarna. Vi tror att GLAM inte bara är för ett fåtal utvalda. Skönhet är inte en gåva, det är en RÄTTIGHET!
Quality: 4466829 people said the quality is very good!
Author: a***m
Date:
Review: جميلللللللللل
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: 4***5
Date:
Review: Perfection
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: e***1
Date:
Review: Nice
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: y***3
Date:
Review: 🤩🤩🤩🤩🤩🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.